Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_53057766798a74ca46e0971b421f865a, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 ПРО НАС

Вас вітає мережа магазинів Electrolux

Розширена гарантія 5 років

Про нас

Electrolux.ks.ua – це херсонський спеціалізований інтернет – магазин, що входить до складу мережі магазинів Electrolux.

Electrolux - провідна шведська компанія з виробництва побутової і кліматичної техніки, яка на протязі більше 100 років формує життя в кращу сторону. Їх якість гарантує довговічність і надійність. Electrolux став однією з перших європейських компаній, яка звертає увагу зовнішньому вигляду своїх продуктів.

Кліматичне обладнання від Electrolux популярне у всьому світі своєю надійністю та бездоганною роботою, проте недобросовісні продавці та не сертифіковані «спеціалісти» ставлять під загрозу репутацію бренду. Нашу мережу магазинів обслуговує відома в Україні компанія - Альянс Клімат. Це означає, що з нами ви отримаєте не лише кваліфікаційну консультацію, а й чудовий оперативний сервіс від висококласних спеціалістів.

Обслуговування

Кондиціонери Electrolux: від побутових спліт-систем до промислових установок на Electrolux.ks.uaКожен клієнт, роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, може бути впевнений в оригінальності кліматичної-техніки Electrolux. Продаж відбувається тільки оригінальної продукції. Ми надаємо всі гарантії якості від виробника. При необхідності надаємо всі необхідні сертифікати.

Спеціалісти компанії «Альянс Клімат» забезпечать не тільки кваліфікаційний монтаж, але і подальше обслуговування. У випадку виходу із ладу кліматичної техніки, професіонали зроблять необхідний ремонт будь-якої складності.

Надається розширена гарантія - 5 років, а також безкоштовна доставка по всій Україні.

Спеціалізований інтернет-магазин Electrolux:

В інтернет-магазині elextrolux.ks.ua ви знайдете потрібні категорії торгової марки, а також популярні моделі. Для вас представлено широкий асортимент:

  • Кондиціонери Electrolux: від побутових спліт-систем до промислових установок
  • Зволожувачі повітря
  • Конвектори для обігріву
  • Мийки повітря
  • Сушки для рук
  • Припливно-витяжні установки водонагрівачі
  • Побутові витяжні вентилятори

Все необхідне в одному місці!