Вас вітає мережа магазинів Electrolux

Розширена гарантія 5 років

Наші послуги

Electrolux.ks.ua - український інтернет-магазин, в якому можливо придбання оригінальної кліматичної техніки провідної шведської компанії Electrolux.

Купуючи кліматичну техніку ми вирішуємо перше питання - отримання комфорту в своєму повсякденному житті. Після покупки з'являється друге і досить важливе питання: "Хто буде займатися монтажем, пуско-налагоджувальними роботами та іншим?" Погодьтеся, адже правильний монтаж і підключення - це гарантія використання десятками років кліматичної техніки.

У цьому питанні вам допоможуть професіонали, які співпрацюють з нашим спеціалізованим інтернет-магазином Electrolux.ks.ua. Клієнти з усієї України, що здійснили покупку у нас, отримують високоякісні послуги від справжніх фахівців своєї справи.

Інсталяція спліт-систем істотно відрізняється від настройки телевізора або підключення більшої частини побутової техніки. В цьому випадку є досить багато нюансів:

 • кваліфікація спеціаліста,
 • використання якісних витратних матеріалів,
 • правильно обране місце монтажу.

Навіть найкраща кліматична техніка не дасть бажаних результатів, якщо встановлена неправильно.

Послуги, стандартний та нестандартний монтаж

Перш за все, це монтаж спліт–систем:

 • Монтаж зовнішнього блоку: вибір правильного місця, встановлення блоку під вікно, використання кронштейнів для підтримки, укладання всіх з’єднувальних комунікацій.
 • Встановлення внутрішнього блоку: вибір правильного місця, монтаж, укріплення.
 • Поєднання всіх проводів та фреономагістралі: укладання в пластиковий корпус, безпосереднє з’єднання електричних проводів, укладання дренажу, вакуумація.
 • Пробне включення всієї системи кондиціонування і тестування в різних режимах.

Використовуються виключно якісні витратні матеріали:

 • Мідні труби (рідина / газ) необхідних діаметрів таких брендів: MAJDANPEK, HALCOR, FOMА. Важливо звернути увагу на товщину стінки труби та довжину магістралі!
 • Важливо використовувати відповідні матеріали, які коштують не дешево. Зачасту монтажники використовують тонкостінну трубу, що впливає на технічні характеристики та термін експлуатації кондиціонера в цілому. Таким чином відбувається деформація труб в магістралі при закладці та вакуумації через крихку конструкцію труби. Саме це і стає причиною мікротріщин, звуженню проходу, в результаті зміни точки кипіння та неправильній роботі системи. Коротка або дуже довга магістраль сильно впливає на роботу кондиціонера. Краще витратити на монтаж на декілька сотен гривень більше, а не переробляти кожен рік витрачаючи в рази більше коштів.
 • Утеплювачі, які перешкоджають появі конденсату, а також термоізоляція.
 • Для відводу конденсату застосовується дренажна трубка.
 • Дюбеля, болти, кронштейни, короби, і т.д.

Виконується і нестандартний монтаж

Це необхідно в тому випадку, коли встановлення системи має на увазі особливі технічні рішення або ж сам замовник має свої власні побажання. Мова йде про вивід дренажу в каналізацію, збільшення довжини траси, монтаж зовнішнього блоку збоку або зверху від вікна, тощо.

Технічне обслуговування кондиціонерів

Щоб кондиціонер прослугував вірою та правдою не один десяток років, важливо проводити регулярне технічне обслуговування, хоча б раз на рік.

Зовнішній блок забивається пилом, сажею, кіптявою, комахами і т.д. На внутрішній же блок постійно впливають запахи, мікроби, та ж пил, пари жиру від готування їжі, на теплообміннику утворюється грибок через конденсату. Що відбувається всередині цих блоків при такому забрудненні? З'являються неприємні запахи, утворюється грибок, вся система працює не так ефективно і споживає більше електрики.

Вам допоможуть і з технічним обслуговуванням:

 • Повна чистка внутрішнього та зовнішнього блоку: очищення фільтрів, обробка антибактеріальними засобами, перевірка прохідності дренажної системи, діагностика електропроводки, справність міжблочної комунікації.
 • Чистка теплообмінника, механізмів вентиляції.
 • Повна діагностика системи тиску, а також сили всмоктування повітря, температурних випаровувань, і т.д.
 • Дозаправка фреону при необхідності.

Технічне обслуговування необхідно проводити два рази на рік для кондиціонерів, які знаходяться у квартирі.

Дуже важливо, щоб господар самостійно мив фільтра у внутрішньому блоці. У офісах кондиціонери потрібно чистити не менше одного разу на три місяці. Кожного місяця потрібно обслуговувати системи кондиціонування в магазинах, клубах, технічних приміщеннях, наприклад, серверних.

Додаткові переваги

При співпраці з нами, менеджери контролюють дату обслуговування і особисто вам нагадають про це. Вам залишається лише узгодити зручний для вас час.

Також пропонуємо монтаж всіх видів вентиляції, гарантійний та післягарантійний ремонт будь-якої складності. При необхідності наші фахівці здійснюють і демонтаж кліматичної техніки.